Yoga / Pilates / Tai Chi/Body SDS/Alexanderteknik
Holdnr
Kursus
Startdato
Underviser
Sted
2413527
Blid handicap Yoga
Ons
03.01.24 kl. 10.30
Majbritt Kronborg
Hornbæk Fitness
Blid handicap Yoga
Holdnr: 2413527
Start: Ons 03.01.24 kl. 10.30
Underviser: Majbritt Kronborg
Sted: Hornbæk Fitness
2413528
Blid handicap Yoga
Ons
03.01.24 kl. 12.15
Majbritt Kronborg
Hornbæk Fitness
Blid handicap Yoga
Holdnr: 2413528
Start: Ons 03.01.24 kl. 12.15
Underviser: Majbritt Kronborg
Sted: Hornbæk Fitness
2411505
Yoga med Christine
Man
08.01.24 kl. 17.00
Christine Holm Donatzky
Kongensgade 24
Yoga med Christine
Holdnr: 2411505
Start: Man 08.01.24 kl. 17.00
Underviser: Christine Holm Donatzky
Sted: Kongensgade 24
2411565
Tai Chi Chuan - Øvede
Man
08.01.24 kl. 18.30
Jesper Sjølund
Gurrevejen skole
Tai Chi Chuan - Øvede
Holdnr: 2411565
Start: Man 08.01.24 kl. 18.30
Underviser: Jesper Sjølund
Sted: Gurrevejen skole
2411440
Yin-Yoga i Espergærde
Man
08.01.24 kl. 19.00
Lillian Zeuthen Bruun
Mørdrup Kirke
Yin-Yoga i Espergærde
Holdnr: 2411440
Start: Man 08.01.24 kl. 19.00
Underviser: Lillian Zeuthen Bruun
Sted: Mørdrup Kirke
2411506
Blid begynder yoga
Man
08.01.24 kl. 19.00
Bettina Tandrup Holm
Kongensgade 24
Blid begynder yoga
Holdnr: 2411506
Start: Man 08.01.24 kl. 19.00
Underviser: Bettina Tandrup Holm
Sted: Kongensgade 24
2413531
Blid genopbyggende Yoga
Man
08.01.24 kl. 19.30
Lene W. Simonsen
Hornbæk Fitness
Blid genopbyggende Yoga
Holdnr: 2413531
Start: Man 08.01.24 kl. 19.30
Underviser: Lene W. Simonsen
Sted: Hornbæk Fitness
2413414
Bevægelseslære på basis af Alexanderteknik
Tir
09.01.24 kl. 10.45
Annelise Olsen
Kongensgade 24
Bevægelseslære på basis af Alexanderteknik
Holdnr: 2413414
Start: Tir 09.01.24 kl. 10.45
Underviser: Annelise Olsen
Sted: Kongensgade 24
2411442
Yoga i Espergærde - hatha- og vinyasa
Tir
09.01.24 kl. 16.30
Marie Louise Mailand
Egegården
Yoga i Espergærde - hatha- og vinyasa
Holdnr: 2411442
Start: Tir 09.01.24 kl. 16.30
Underviser: Marie Louise Mailand
Sted: Egegården
2411441
Yoga i Espergærde - hatha- og vinyasa
Tir
09.01.24 kl. 18.00
Marie Louise Mailand
Egegården
Yoga i Espergærde - hatha- og vinyasa
Holdnr: 2411441
Start: Tir 09.01.24 kl. 18.00
Underviser: Marie Louise Mailand
Sted: Egegården
2413413
Bevægelseslære på basis af Alexanderteknik, styrk din krop og dine led -(handicap)
Tir
09.01.24 kl. 18.15
Annelise Olsen
Kongensgade 24
Bevægelseslære på basis af Alexanderteknik, styrk din krop og dine led -(handicap)
Holdnr: 2413413
Start: Tir 09.01.24 kl. 18.15
Underviser: Annelise Olsen
Sted: Kongensgade 24
2411450
Body SDS Grundtræning
Ons
10.01.24 kl. 18.00
Dennis Jensen
Kongensgade 24
Body SDS Grundtræning
Holdnr: 2411450
Start: Ons 10.01.24 kl. 18.00
Underviser: Dennis Jensen
Sted: Kongensgade 24
2411443
Yoga i Espergærde – Mindful aftenyoga
Ons
10.01.24 kl. 19.30
Marie Louise Mailand
Espergærde Fysioterapi
Yoga i Espergærde – Mindful aftenyoga
Holdnr: 2411443
Start: Ons 10.01.24 kl. 19.30
Underviser: Marie Louise Mailand
Sted: Espergærde Fysioterapi
2411508
Yoga & meditation - fortsættere m/Ananda Murti
Tor
11.01.24 kl. 16.15
Ananda Murti
Kongensgade 24
Yoga & meditation - fortsættere m/Ananda Murti
Holdnr: 2411508
Start: Tor 11.01.24 kl. 16.15
Underviser: Ananda Murti
Sted: Kongensgade 24